Aşağıda 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için hazırlanmaya devam eden Beden Eğitimi ve Spor dersi Yıllık Çalışma Programının Eylül ve Ekim ayları hazırlanmış ve Beden Eğitimi öğretmenlerin eleştirilerine sunulmuştur. Yapacağınız eleştiriler programın kalitesini ve daha da verimli kullanılmasını sağlayacağından camiamıza önemli katkılar yapacaktır.

Eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

 

Not: Bilindiği üzere İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin 35. maddesinde; “Aynı sınıfı okutan bir sınıf öğretmeni veya aynı dersi okutan yalnızca bir alan öğretmeni olması durumunda zümre öğretmenler kurulu toplantısı yapılmaz. Ancak bu öğretmenler kurul kapsamında yapacakları çalışmalara yıllık çalışma programında yer verirler.” denmektedir.

Dolayısıyla branşında tek Beden Eğitimi öğretmenleri zümre yerine Yıllık Çalışma Programı hazırlamaları gerekmektedir.

 

2017-2018 Beden Eğitimi ve Spor Dersi Yıllık Çalışma Programı
2017-2018 Beden Eğitimi ve Spor Dersi Yıllık Çalışma Programı
2017-2018-Beden-Egitimi-ve-Spor-Dersi-Yillik-Calisma-Programi.pdf
44.6 KiB
1805 Downloads
Ayrıntılar

2 YORUMLAR

  1. ben şimdi özel bir okulda beden eğitimi öğretmeni olarak başlayacağım. okulda ki tek Beden Eğitimi ve Spor öğretmeniyim. bu durumda buna benzer bir program hazırlayıp zümre toplantısını yapmamam mı gerekiyor. Bir de bu programdaki idari ve rehber bölümleri beden eğitiminin idare ve rehberlikle ortaklaşa yapacağı işler mi yoksa sadece beden eğitimi öğretmeninin yapacağı işler mi pek anlayamadım. şimdiden teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here