Futbol İl Temsilcisi Müfid TATLI Beyi Ziyaret

Hatay İdman Yurdu Spor Kulübü yönetim kurulu olarak her sezon öncesi futbol il temsilcisi Müfid Tatlı beyi ziyarete çayını içmeye gideriz. Bu yıl da nasib oldu yönetim olarak ziyarette bulunduk.

Hasan KARACA, Oğuzhan ÖNER ve Samet ATAŞ ile gerçekleştirdiğimiz ziyaret dolu dolu geçti.

Bir çok konu gündeme geldi. Bunlardan en önemlisi küçük yaşta çocukların özellikle u13 müsabakalarında saha içerisinde rakip oyuncuya çok ağır ağza alınmayacak kelimeler sarfetmesi oldu. Diğer bir konu u13 müsabakalarına tek hakemle çıkılıyor olmasından kaynaklanan hakem hataları konuşuldu. u13 müsabakalarında 4 numara futbol topu yerine 5 numara topla oynanması. 2. amatör küme maçlarının başlayacak olması ile takımları oluşturan oyuncuların öğrenci veya esnaf olması uygun saatlere ayarlanması.

Sorunlar bitmez. Konuşulacak konu çok.

Müfid TATLI bey ile tatlı tatlı sohbet ettik, acı kahvesini içtik. Misafirperverliğinden dolayı kendisine çalışmalarında başarılar diler, teşekkür ederiz.

 

 

Avatar

Mehmet Kadir Akbulut

Merhaba. Web siteme hoşgeldiniz. Beden Eğitimi Öğretmeniyim. Sitemde paylaşımlarım bulunmaktdır. Soru sormak için yazıların altında bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir